Liceum Ogólnokształcące
im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie
Witaj gościu! Dzisiaj jest: 22 sierpnia 2019 Imieniny obchodz: Maria, Cezary, Tymoteusz
Od 8.11.2006 jesteś 114665 osobą odwiedzającą naszą stronę
2019-01-18:
PIŁKA HALOWA
W dniu 14.01.2019r. w hali LO w Węgorzewie odbył się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców, w którym naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny pod opieką p. Rajmunda Klukowskiego.
Drużyna dziewcząt w składzie: Wiktoria Zborowska, Kinga Subocz, Katarzyna Mielniczek, Natalia Zwierzykowska, Klaudia Bykowska, Natalia Bednarczyk, Karolina Sawczuk i Wiktoria Banasiewicz udowodniła, że z naszymi paniami nie warto zaczynać grać w twardym stylu, bo w rezultacie w ostatnich minutach na tablicy wyników pojawiło się 3:0 dla LO. Wygrana naszych reprezentantek to awans do rozgrywek rejonowych.
Drużyna chłopców LO 2 w składzie - Adam Gryczka, Kacper Kramek, Marcin Tokarz, Rafał Raiński, Mateusz Mielniczek, Kamil Ślifirski, Kacper Kurpiewski to prawdziwi profesjonaliści, którzy osiągnęli w walce z ZSZ wynik dwucyfrowy do zera. Mając taki zespół byli w stanie zwyciężyć z ZSZ 1 i ZSZ 2 oraz LO 1 i zdobyć I miejsce w powiecie. Reprezentacja LO 1 w składzie: Tomasz Szymański, Krystian Radzewicz, Jan Kukier, Adam Kun, Daniel Jurkiewicz, Stanisław Wałach, Jakub Jurczak, Mateusz Trzasko i Krystian Wołąziewicz to, z małym wyjątkiem, młode wilki, które w walce o II miejsce w pięknym stylu pokonała ZSZ 1 i ZSZ 2.
Gratulując naszym reprezentantom ducha walki i osiągniętych sukcesów życzymy podobnych osiągnięć w rozgrywkach rejonowych.