Liceum Ogólnokształcące
im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie
Witaj gościu! Dzisiaj jest: 05 czerwca 2020 Imieniny obchodzą: Kira, Bonifacy, Waleria
Od 8.11.2006 jesteś 173257 osobą odwiedzającą naszą stronę
2019-10-28:
XIX Jesienny Cyklokross
22 września w Ośrodku Wypoczynkowym Piękny Brzeg odbyły się coroczne zawody o Puchar Burmistrza Węgorzewa. Pogoda jak na ostatni dzień lata była bardzo słoneczna. Z każdą godziną robiło się coraz cieplej, co na pewno wszystkich wprawiało w dobry nastrój.
Uczestniczy już od godziny 9.30 mogli zapisać się do udziału. Bez względu na wiek wszyscy mogli wziąć udział! Co trzy wyścigi odbywały się dekoracje zwycięzców. Jednocześnie od godziny 11 do 13: 30 na terenie ośrodka dostępna była bezpłatna ścianka wspinaczkowa z zapewnionym instruktorem. Jako ostatni odbył się wyścig rodzinny, w którym każda, co najmniej 3 osobowa rodzina była wygrana! Liczyła się dobra zabawa. Dodatkowo każde dziecko miało szanse wygrać rower w konkursie plastycznym! Tematem konkursu były „Wakacje na rowerze”. Do wygrania były dwa rowery dla dzieci młodszych i starszych.
Przez czas trwania Cyklokrosu dla wszystkich uczestników przewidziany był ciepły posiłek oraz kawa i babeczki przygotowywanie przez wolontariuszy. Rodziny licznie i chętnie brali udział we wszystkich konkurencjach, wzajemne wsparcie dzieci i rodziców można poczuć było zwłaszcza stojąc przy linii mety gdzie okrzyki dumy i radości sprawiały, że naprawdę mogliśmy poczuć rodzinną i ciepłą atmosferę!
„Jestem bardzo dumny z taty! Mimo że nie zajął pierwszego miejsca pokonał długą trasę! Dla mnie jest wygranym!” – Mikołaj 11 lat.
,„Co roku biorę udział w wyścigach, jest to świetna forma spędzania czasu i przede wszystkim sprawdzenia swoich możliwości. Nie zależy mi na wygranej, ale na utrzymaniu dobrej formy!” - Amelia 36 lat.
J. Ż. 2C