Liceum Ogólnokształcące
im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie
Witaj gościu! Dzisiaj jest: 16 lutego 2020 Imieniny obchodzą: Danuta, Juliana, Daniel
Od 8.11.2006 jesteś 155345 osobą odwiedzającą naszą stronę
2019-12-20:
MISTRZOSTWA REJONU DZIEWCZĄT
W dniu 28.11.2019r.w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie odbyły się Mistrzostwa Rejonu II W-M SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt rocznik 2000 i młodsze, na które przybyły reprezentacje 7 drużyn: ZSCKR Karolewo, LO Kętrzyn, ZSP 2 Bartoszyce, ZSZ Lidzbark Warmiński, LO Bartoszyce, ZSiPO Lidzbark Warmiński oraz nasze panie z Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie.
Po losowaniu nasza drużyna znalazła się w bardzo mocnej grupie II z czterema zespołami, a w grupie I znalazły się trzy zespoły.
W końcowej klasyfikacji nasze siatkarki z LO, pod opieką p. Rajmunda Klukowskiego w składzie: Doriana Cimo, Weronika Aftyka, Martyna Pacewicz, Aleksandra Sobolewska, Natalia Jankowiak, Wiktoria Garwacka, Aleksandra Sock, Roksana Szymczuk, Jagoda Balewicz (kapitan), Maja Sawicz, Dominika Romanowska i Katarzyna Mazek, zajęły III miejsce. Nasze dziewczęta na tak poważnych zawodach wykazały się wielką wolą walki i hartem ducha. Gratulując reprezentantkom szkoły i powiatu życzymy im nadal takiej postawy i kolejnych sukcesów.
W imieniu Dyrekcji szkoły i zawodniczek dziękujemy Starostwu Powiatu za dofinansowanie wyjazdu.
Opiekun – Rajmund Klukowski