Liceum Ogólnokształcące
im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie
Witaj gościu! Dzisiaj jest: 23 kwietnia 2018 Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech
Od 8.11.2006 jesteś 2716 osobą odwiedzającą naszą stronę
2017-05-26:
SIATKÓWKA
Mistrzynie powiatu węgorzewskiego kobiet, drużyna uczennic Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. Mariusza Zaruskiego, pod opieką instruktora Rajmunda Klukowskiego w składzie: Urszula Saramak, Aleksandra Miazga, Katarzyna Traczyk, Alicja Joka, Laura Giczewska, Martyna Głębocka i Aleksandra Kuć po wygraniu eliminacji rejonowych i pokonaniu 2:0 zawodniczek z Wydmin, spotkały się w półfinale województwa z siatkarkami ULKS „Derby Biała Piska” i MKS Dobre Miasto. Awans do finału uzyskały pokonując panie z Dobrego Miasta 2:0 i ulegając ULKS Biała Piska 25:23 i 25:18.
Rozgrywki półfinałowe odbyły się 7 maja 2017r. w ZS w Białej Piskiej. Węgorzewskie dziewczęta ambitnie walczyły i uzyskując drugie miejsce zapewniły sobie awans do finału Mistrzostw Województwa WMZ LZS w Siatkówce Kobiet 2017.
23 kwietnia 2017r. w rozgrywkach rejonowych w Barcianach drużyna chłopców LO zajmując III miejsce nie uzyskała awansu do półfinału WMZ LZS Piłki Siatkowej Mężczyzn.
Dziękując naszym paniom za godne reprezentowanie Węgorzewa życzymy powodzenia i osiągnięcia jak najwyższego wyniku w finale.
Opiekun – Rajmund Klukowski