Liceum Ogólnokształcące
im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie
Witaj gościu! Dzisiaj jest: 22 września 2017 Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy
Od 8.11.2006 jesteś 1854492 osobą odwiedzającą naszą stronę
OSOBAPRZEDMIOTSTOPIEŃ
dyplomowany
Mazurek Grażynabibliotekadyplomowany
Butrym Dorotabibliotekakontraktowy
Bujno Danutabiologiadyplomowany
Skupień Eżbietabiologiadyplomowany
Bujno Danutachemiadyplomowany
Butrym Dorotaedukacja dla bezpieczeństwamianowany
Wysocki Piotredukacja policyjnakontraktowy
Krupa Magdalenaelementy filozofii i etykidyplomowany
Ślusarczyk Edytaelementy fizjologii i fizjoterapiikontraktowy
Nowosad Dorotaelementy historii sztuki i architekturydyplomowany
Słomkowska Zuzannaelementy psychologii i pedagogikikontraktowy
Andrulonis Eżbietafizykadyplomowany
Czapski Waldemarfizykadyplomowany
Śmierzyńska Marzenageografiadyplomowany
Andrulonis Eżbietageografiadyplomowany
Faj Annahistoriadyplomowany
Wasiak Martahistoriamianowany
Marcinkiewicz Krzysztofhistoriadyplomowany
Faj Annahistoria i spłeczeństwodyplomowany
Wasiak Martahistoria i spłeczeństwomianowany
Wilczyński Arturinformatyczne podstawy gier komputerowychmianowany
Sauter Krzysztofinformatykakontraktowy
Wilczyński Arturinformatykamianowany
Kmiecik Annajęzyk angielskimianowany
Domasławska-Pomian Hannajęzyk polskikontraktowy
Zawadka Ewajęzyk łacińskidyplomowany
Zawadka Ewajęzyk łaciński dla przyrodnikówdyplomowany
Siwińska Eżbietajęzyk angielskidyplomowany
Wakszyńska Jolantajęzyk angielskidyplomowany
Kępka Karoljęzyk angielskimianowany
Siwińska Eżbietajęzyk angielski w praktycedyplomowany
Kmiecik Annajęzyk angielski w praktycemianowany
Kępka Karoljęzyk niemieckimianowany
Zawadka Ewajęzyk niemieckidyplomowany
Barczak Annajęzyk polskidyplomowany
Butrym Dorotajęzyk polskimianowany
Krupa Magdalenajęzyk polskidyplomowany
Ilasz Nadziejajęzyk rosyjskidyplomowany
Pietnoczka Barbarajęzyk rosyjskimianowany
Nowosad Dorotakierunkowe zajęcia warsztatowedyplomowany
Doktór Nataliamatematykadyplomowany
Wierzchowska Marzenamatematykadyplomowany
Wierzchowski Tomaszmatematykadyplomowany
Wilczyński Arturmatematykamianowany
Wilczyński Arturmatematyka w praktycemianowany
Doktór Nataliamatematyka w praktycedyplomowany
Domasławska-Pomian Hannanauka o mediachkontraktowy
Nowosad Dorotanauka o mediach z elementami historii sztukidyplomowany
Kamińska Dorotapedagog szkolnydyplomowany
Domasławska-Pomian Hannapedagog szkolnykontraktowy
Wakszyńska Jolantapodstawy przedsiębiorczościdyplomowany
Andrulonis Eżbietaprzyrodadyplomowany
Wasiak Martareligiamianowany
Szamatowicz Erykreligiakontraktowy
Pietnoczka Barbarareligia ZOEmianowany
Nowosad Dorotarysunek techniczny i artystycznydyplomowany
Sauter Krzysztoftechniki multimedialnekontraktowy
Nowosad Dorotawiedza o kulturzedyplomowany
Ołyński Waldemarwiedza o społeczeństwiedyplomowany
Doktór Nataliawstęp do matematykidyplomowany
Wilczyński Arturwstęp do matematykimianowany
Bujno Danutawychowanie do życia w rodziniedyplomowany
Nowosad Dorotawychowanie fizycznedyplomowany
Wesołowska Ewawychowanie fizycznedyplomowany
Klukowski Rajmundwychowanie fizycznedyplomowany
Lewko Piotrwychowanie fizycznedyplomowany
Kraśniewski Pawełwychowanie fizycznekontraktowy
Domasławska-Pomian Hannazajęcia dziennikarskiekontraktowy
Sauter Krzysztofzajęcia e-sportowekontraktowy
Klukowski Rajmundzajęcia sportowedyplomowany
Paluch Krystianzajęcia sportowedyplomowany
Lewko Piotrzajęcia sportowedyplomowany
Kraśniewski Pawełzajęcia wojskowekontraktowy