Liceum Ogólnokształcące
im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie
Witaj gościu! Dzisiaj jest: 16 listopada 2018 Imieniny obchodz: Maria, Edmund, Marek
Od 8.11.2006 jesteś 38965 osobą odwiedzającą naszą stronę
OSOBAPRZEDMIOTSTOPIEŃ
Mazurek Grażynabibliotekadyplomowany
Butrym Dorotabibliotekamianowany
Bujno Danutabiologiadyplomowany
Skupień Eżbietabiologiadyplomowany
Linkiel Agnieszkabiologiadyplomowany
Bujno Danutachemiadyplomowany
Butrym Dorotaedukacja dla bezpieczeństwamianowany
Wysocki Piotredukacja policyjnakontraktowy
Krupa Magdalenaelementy filozofii i etykidyplomowany
Nowosad Dorotaelementy historii sztuki i architekturydyplomowany
Słomkowska Zuzannaelementy psychologii i pedagogikikontraktowy
Andrulonis Eżbietafizykadyplomowany
Czapski Waldemarfizykadyplomowany
Śmierzyńska Marzenageografiadyplomowany
Andrulonis Eżbietageografiadyplomowany
Faj Annahistoriadyplomowany
Wasiak Martahistoriamianowany
Faj Annahistoria i spłeczeństwodyplomowany
Wasiak Martahistoria i spłeczeństwomianowany
Wilczyński Arturinformatyczne podstawy gier komputerowychmianowany
Sauter Krzysztofinformatykamianowany
Wilczyński Arturinformatykamianowany
Kmiecik Annajęzyk angielskidyplomowany
Domasławska-Pomian Hannajęzyk polskimianowany
Siwińska Eżbietajęzyk angielskidyplomowany
Wakszyńska Jolantajęzyk angielskidyplomowany
Kępka Karoljęzyk angielskimianowany
Siwińska Eżbietajęzyk angielski w praktycedyplomowany
Kmiecik Annajęzyk angielski w praktycedyplomowany
Zawadka Ewajęzyk łacińskidyplomowany
Zawadka Ewajęzyk łaciński dla przyrodnikówdyplomowany
Kępka Karoljęzyk niemieckimianowany
Zawadka Ewajęzyk niemieckidyplomowany
Barczak Annajęzyk polskidyplomowany
Butrym Dorotajęzyk polskimianowany
Krupa Magdalenajęzyk polskidyplomowany
Polonis Dariuszjęzyk polskidyplomowany
Ilasz Nadziejajęzyk rosyjskidyplomowany
Pietnoczka Barbarajęzyk rosyjskimianowany
Nowosad Dorotakierunkowe zajęcia warsztatowedyplomowany
Doktór Nataliamatematykadyplomowany
Wierzchowska Marzenamatematykadyplomowany
Wierzchowski Tomaszmatematykadyplomowany
Wilczyński Arturmatematykamianowany
Wierzchowska Marzenamatematyka w praktycedyplomowany
Wilczyński Arturmatematyka w praktycemianowany
Doktór Nataliamatematyka w praktycedyplomowany
Domasławska-Pomian Hannanauka o mediachmianowany
Nowosad Dorotanauka o mediach z elementami historii sztukidyplomowany
Kamińska Dorotapedagog szkolnydyplomowany
Domasławska-Pomian Hannapedagog szkolnymianowany
Wakszyńska Jolantapodstawy przedsiębiorczościdyplomowany
Andrulonis Eżbietaprzyrodadyplomowany
Chwałkowski Rafałreligadyplomowany
Wasiak Martareligiamianowany
Szamatowicz Erykreligiakontraktowy
Pietnoczka Barbarareligia ZOEmianowany
Nowosad Dorotarysunek techniczny i artystycznydyplomowany
Sauter Krzysztoftechniki multimedialnemianowany
Nowosad Dorotawiedza o kulturzedyplomowany
Ołyński Waldemarwiedza o społeczeństwiedyplomowany
Bujno Danutawychowanie do życia w rodziniedyplomowany
Nowosad Dorotawychowanie fizycznedyplomowany
Wesołowska Ewawychowanie fizycznedyplomowany
Klukowski Rajmundwychowanie fizycznedyplomowany
Lewko Piotrwychowanie fizycznedyplomowany
Kraśniewski Pawełwychowanie fizycznekontraktowy
Domasławska-Pomian Hannazajęcia dziennikarskiemianowany
Sauter Krzysztofzajęcia e-sportowemianowany
Klukowski Rajmundzajęcia sportowedyplomowany
Paluch Krystianzajęcia sportowedyplomowany
Lewko Piotrzajęcia sportowedyplomowany
Kraśniewski Pawełzajęcia wojskowekontraktowy