Liceum Ogólnokształcące
im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie
Witaj gościu! Dzisiaj jest: 18 listopada 2019 Imieniny obchodz: Aniela, Klaudyna, Roman
Od 8.11.2006 jesteś 135470 osobą odwiedzającą naszą stronę
lata:kategoria:przedmiot:

W bazie jest 115 olimpiad, 96 konkursów oraz 400 uczestników.

Stypendysta Powiatu Węgorzewskiego
Hanna Raczkowska
Anna Wójcik
Aleksandra Przesmycka
Szymon Jóźwiak
Klaudia Nazarowicz
Izabela Mendyk
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Julia Łapo
Gminny Konkurs Plastyczny pt. Profilaktyka i Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie
3 miejsceMartyna Stanicka
Konkurs Bazar idei: obrazy ze świata wartości
1 miejsceJustyna Młotkowska
3 miejsceWeronika Kozłowska
XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Jednego Wiersza
2 miejsceJustyna Młotkowska
Ogólnopolski konkurs plastyczny Zapobiegajmy pożarom
2 miejsceNatalia Putkowska
XX Olimpiada Wiedzy o żywieniu i żywności
etap okręgowyudziałJulia Stoma
etap okręgowyudziałAnita Bodnar
XI Olimpiada Przedsiębiorczości
okręgowyudziałJakub Rożnowski
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
okręgowyudziałJulia Łapo
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
okręgowyudziałJustyna Szulter
okręgowyudziałMartyna Stanicka
IV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
okręgowyudziałJulia Łapo
okręgowyudziałMateusz Pikor
okręgowyudziałMateusz Rodziewicz
III Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
okręgowyudziałMarcin Popławski
okręgowyudziałSzymon Bednar
okręgowyudziałSzymon Walaszczyk
okręgowyudziałKrystian Wołąziewicz
okręgowyudziałAngelika Orłowska
okręgowyudziałAnna Matejko
XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego
okręgowyudziałLidia Łojko
XXII Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej
powiatowyI miejsce w klasyfikacji drużynowejMarcin Popławski
powiatowyI miejsce w klasyfikacji drużynowejKrystian Wołąziewicz
powiatowy3 miejsce w klasyfikacji drużynowejKarolina Rutkowska
powiatowy3 miejsce w klasyfikacji drużynowejPaulina Chmielewska
„Kangur” Matematyczny
w województwiewyróżnienieWeronika Kozłowska
w województwiewyróżnieniePaula Pucyk
w województwiewyróżnienieLew Hutnik
XXI Wojewódzki konkurs - Matematyka w zarządzaniu
3 miejsceHanna Raczkowska
3 miejsceAnna Wójcik
3 miejsceLew Hutnik
III Olimpiada Wiedzy o Mediach
laureatAdam Gulmantowicz
finalistaJakub Rożnowski
XXIX Olimpiada Filozoficzna
finalistkaMałgorzata Bartosz
IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Olimpiada Solidarności - Dwie dekady historii.
I miejsceMateusz Latawski