Liceum Ogólnokształcące
im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie
Witaj gościu! Dzisiaj jest: 22 września 2017 Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy
Od 8.11.2006 jesteś 1854478 osobą odwiedzającą naszą stronę
lata:kategoria:przedmiot:

W bazie jest 106 olimpiad, 91 konkursów oraz 382 uczestników.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Julia Łapo
Stypendysta Powiatu Węgorzewskiego
Anita Bodnar
Jusyna Waraksa
Zuzanna Woźniak
Paweł Skrypoczka
Kacper Oszako
Stypendystka Powiatu Węgorzewskiego
Anna Wójcik
Damian Kokocha
II Olimpiada Wiedzy o Obronności i Bezpieczeństwie Państwa
laureatWojciech Dykta
finalistaMarcin Górecki
finalistaTomasz Flis
XLV Olimpiada Biologiczna
etap okręgowyudziałAdam Żołondek
IV Ogólopolska Olimpiada Wiedzy o III RP
etap okręgowyfinalistaMateusz Rodziewicz
III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
etap okręgowyfinalistaMateusz Pikor
I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
etap okręgowyfinalistaNikodem Gubin
IO Olimpiada Wiedzy o Mediach
finalistaJulia Rybarczyk
finalistaJustyna Młotkowsa
finalistaDamian Kokocha
„Kangur” Matematyczny
w województwiewyróżnienieWeronika Kozłowska
w województwiewyróżnieniePaula Pucyk
w województwiewyróżnienieLew Doktór
w województwiewyróżnienieKarol Grabiński
XIX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
etap okręgowyudziałJulia Stoma
etap okręgowyudziałAdam Żołondek
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
etap okręgowyudziałNikodem Gubin
etap okręgowyudziałMateusz Pikor
etap okręgowyudziałMateusz Rodziewicz
XI Olimpiada Przedsiębiorczości
etap okręgowyudziałPatryk Jankowiak
XXVIII Olimpiada Filozoficzna
eliminacje pisemne zawodów drugiego stopniakwalifikacjaDamian Kokocha
eliminacje pisemne zawodów drugiego stopniakwalifikacjaMonika Bodnar
XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
diecezjalnyudziałAleksandra Krupa
diecezjalnyudziałKamil Urbanowicz
diecezjalnyudziałWiktor Woynarowski
Ogólnopolska Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową
II etapudziałMartyna Stanicka
XX Edycja Konkursu Matematyka w Zarządzaniu
w województwieudziałHanna Raczkowska
w województwieudziałAnna Wójcik
w województwieudziałJędrzej Kowalczyk
w województwieudziałMarta Drożyner
w województwieudziałMateusz Ogrodniczuk
w województwieudziałKarol Grabiński
XXXVIIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
eliminacje wojewódzkieIII miejsceMateusz Latawski
II edycja Konkursu Uruchom serce bliźniemu
udziałWojciech Dykta
udziałMichał Cyruliczek
udziałMarcin Górecki
udziałMarcin Górecki
Wojewódzkie Zawody Strzeleckie LOK
udziałKlaudia Jadeszko
udziałWojciech Dykta
udziałJulita Fal
udziałWeronika Sołtys
Gminny Konkurs Plastyczny - Profilaktyka i Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie
I miejsceEwa Gulmantowicz
2 Konkurs recytatorski-Polska poezja XX i XXI wieku
wyróżnienieAleksandra Przesmycka
wyróżnienieMaciej Bydelski
61 Ogólnopolski Konkurs recytatorski
etapu wojewódzkilaureatJustyna Młotkowska
etapu wojewódzkilaureatAleksandra Kalfas
etapu wojewódzkilaureatSzymon Bagan